Vyhledat
  • Eliška

Golden Rooster 11


Již od pondělí máme na čepu nový speciál - originální ležák Golden Rooster 11, který je specifický svým aroma, vyšší hořkostí a vůní po tropickém ovoci.


Naši sládci pro Vás připravili další speciálek, který je vařený z českého a karamelového sladu. Má zlatavou barvu, plné tělo, jemný říz, vyšší hořkost a vůni po tropickém ovoci. Specifické aroma dodávají chmely Nelson Sauvin a Citra, které sládci přidali ve formě dry hoppingu do ležáckého tanku a nechali měsíc vyzrát.


Doufáme, že Vám bude chutnat!


Na zdraví!From Monday we have a new special beer on tap - lager Golden Rooster 11. This beer has a special aroma, higher bitterness and scent of tropical fruit.


Our brewers created another special beer, which is brewed from Czech malt and Munich caramelized malt. The beer has a golden color, intense bitterness, and an aroma of tropical fruit. The specific flavor comes from hops Nelson Sauvin and Citra, which brewers also added after the main fermentation process in a "dry hopping" form. After a month of maturing in lager tanks, the beer is finally ready.


We hope you will enjoy it


Cheers!60 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Pivovar Národní s.r.o. |  Národní 8  | Praha 1  |  pivovar@pivovarnarodni.cz
Odpovědný vedoucí: Lukáš Čížek. Provozovatel: PIVOVAR NÁRODNÍ TŘÍDA s.r.o., Na Poříčí 1042/16, Praha 1. IČO: 03453596. MS v Praze C 231975
.