RESTAURACE

 

Národní 8

 

V prostorách Voršilského kláštera a v přímém sousedství Nové scény jsme pro Vás vytvořili místo, které si rychle získává důvěru zejména díky přátelské a pohodové atmosféře. Kapacita restaurace je 230 míst včetně divadelního klubu/salónku, který je v suterénu.


V Pivovaru Národní můžete ochutnat českou i mezinárodní kuchyni. K naším specialitám patří například pečené koleno marinované v pivu s rozamrýnem, Národní svíčková, Pivovarský guláš, buchtičky se šodó nebo také šťavnatá masa z grilu.

1/9
 
1/12

NEJVĚTŠÍ V CENTRU

 

ZAHRADA

 

Chcete zažít opravdovou pohodu jako na chalupě? 
 
Na zahradě ve vnitrobloku Voršilského kláštera je přímo oáza klidu. Naším cílem bylo vybudovat místo, které by dokázalo i přes nepřízeň dnešní anonymní doby spojovat lidi.
Můžete si vychutnat naše domácí pivo Czech Lion ve stínu pod slunečníky, anebo si třeba sami opéct špekáčky na opravdovém ohni.

 

Naše zahrádka je největší v centru Prahy a věříme, že v ní i Vy naleznete příjemnou pohodu. 

 

Pro pivní nadšence je po domluvě možné nahlédnout pod pokličku procesu výroby piva. V rámci komentované prohlídky také ochutnáte mladá piva přímo z tanku.

 

Prohlídka je pro maximálně 12 osob a trvá cca 30 minut.

Cena je 150,-Kč /os.
 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na: 

 T.: +420 606 601 705 
E.: sales@pivovarnarodni.cz

PROHLÍDKY PIVOVARU

 

Národní 8

 

1/9

Pivovar Národní s.r.o. |  Národní 8  | Praha 1  |  sales@pivovarnarodni.cz
Odpovědný vedoucí: Lukáš Čížek. Provozovatel: PIVOVAR NÁRODNÍ TŘÍDA s.r.o., Na Poříčí 1042/16, Praha 1. IČO: 03453596. MS v Praze C 231975
.