Vyhledat
  • Eliška

Lionfish ALE 13

Zářijovým speciálem je Lionfish ALE 13.

Naši sládci Jarda a Honza pro Vás uvařili další speciál - tentokrát single hop a single malt, který se výborně pije. Je vařený pouze z plzeňského sladu a jednodruhového chmelu. Lahodnou chuť a výrazné aroma s nádechem kokosu, citrónové trávy a javorového sirupu dodává odrůda chmele Sorachi Ace, která byla vyšlechtěna japonskými pivovary Sapporo. Chmel byl přidán také po hlavním kvašení ve formě dry hopingu do zrajícího tanku.

Výsledek je zcela výjimečný a grandiózní!


Na zdraví!The special beer on September is Lionfish ALE 13.

Our brewers Jarda and Honza brewed another special beer for you - this time a single hop and single malt beer, which is great to drink. It's brewed only from Pilsen malt and single hops. Delicious flavor and distinctive aroma with the touch of coconut, lemon grass and maple syrup are given by the Japanese variety of hops called Sorachi Ace which was bred by Japanese breweries Sapporo. Hops were also added in the form of dry hopping into the ripening tank after the main fermentation process.

The result is excellent and unique!


Cheers!

30 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Pivovar Národní s.r.o. |  Národní 8  | Praha 1  |  pivovar@pivovarnarodni.cz
Odpovědný vedoucí: Lukáš Čížek. Provozovatel: PIVOVAR NÁRODNÍ TŘÍDA s.r.o., Na Poříčí 1042/16, Praha 1. IČO: 03453596. MS v Praze C 231975
.